Спеціальна пропозиція на дворівневі стелі

Вигідніше гіпсокартонних коробів!

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок ціни!

підбір кольору

Виберіть колір свого натяжної стелі

Cтіни:

Потолок:

ГлянцевийМатовийСатиновий

  ПАМ'ЯТКА ПО ПІДБОРУ КОЛЬОРУ


Є кілька основних правил, якими не варто нехтувати, вибираючи кольорову гаму для житла.

 

Якщо приміщення велике, то додати затишку допоможуть теплі відтінки в інтер'єрі, вони ж наповнять приміщення світлом і додадуть гарного настрою. Щоб візуально розширити простір невеликої кімнати необхідно вибирати холодні світлі відтінки, для оформлення інтер'єру. При виборі кольору для кухні, не варто забувати про те, що є кольори, які підвищують апетит, і навпаки.


 корисно знати 

 1. Втілення будь-яких дизайнерських задумів - можливість робити складні форми і цікаві конструкції.
  • Все що завгодно! Пряма, крива, дворівнева а також хвиляста поверхня тепер не проблема. З натяжними стелями ми можемо втілити Ваш будь-який дизайнерський задум. Досить цікавим варіантом є форма хвиль. Ця форма використовується нечасто, але повністю змінює інтер'єр кімнати.

  •  

    

    

   Підвісна стеля складається з окремих частин, що передбачає пряму поверхню.

 1. Не кришиться
  • Недоліком стель з гіпсокартону, оброблених побілкою, штукатуркою або забарвлених, є те, що з часом вони кришаться і вимагають нового ремонту раз в 2-3 року.

   Натяжна стеля не кришиться і не вимагає особливого догляду. Єдине що потрібно це протирати сухою ганчіркою раз на рік від пилу

 1. Запобігає затопленню
  •  

   Підвісні стелі або з гіпсокартону, штукатурки і побілки пропускають воду, при цьому після затоки залишаються розводи, що вимагають ремонту

  • Більше не потрібно робити ремонт після затоки! Натяжна стеля витримує велику кількість води і тим самим захищає приміщення від затоки. Матеріал стелі абсолютно не пропускає воду. При затоці стелю демонтується, вода зливається і полотно приймає вихідну форму.

 1. Акуратна установка в готовий інтер'єр
  •  

   Установка стелі з гіпсокартону або побілка проводиться в порожньому приміщенні, тому що при цьому залишається багато сміття і пилу.

  • Монтаж натяжних стель відрізняється простотою і чистотою. Швидкість, чистота і зручність монтажу дозволяють Вам не виносити меблі, а потім прибирати квартиру від бруду і сміття.

 1. Час установки
  • Термін установки стелі площею 20 кв.м. з гіспокартонних без фарбування - 2 дня, і з фарбуванням - 3-4 дня, побілка або фарбування - 1 день.

   У замовників, які вперше звертаються за консультацією щодо натяжної стелі завжди виникає питання про те, скільки часу займає установка натяжної стелі. Якось не віриться, що така масштабна робота може бути проведена лише за кілька годин якщо мова йде про стандартний стелі з установкою однієї люстри, але це дійсно так. У більш складних випадках, обсяг робіт залежить від багатьох факторів - площа приміщення, наявність кутів, кривизна базового стелі, тип і кількість встановлюваних світильників і додаткових отворів для вентиляції, датчиків сигналізації і т. д., Але в будь-якому випадку робота займає один робочий день .

 1. Великий вибір кольорів і фактур, які не вицвітають з часом
  •  

   Колірна гамма підвісних стель вкрай обмежена, гіпсокартон можна пофарбувати, в цьому випадку вибір кольору обмежений лише асортиментом фарб, які з часом вицвітають.

  • Каталог натяжних стель-це великий вибір в палітрі відтінків, особливо, глянцевого матеріалу. Кількість відтінків, яке знаходиться в каталозі натяжної стелі, більше сотні. Велика колірна гамма задовольнить запит навіть самого неординарного рішення замовника.

 1. Не розтріскується при сіданні будинку
  • Стеля, виготовлений з гіпсокартону, має властивість розтріскуватися і з часом потребує косметичного ремонту.

  • Завдяки еластичною структурі натяжна стеля не зазнає змін при усадці будинку.

 1. Відсутність необхідності вирівнювання базової стелі іншими матеріалами
  • Вирівнювання базового стелі можливо:

   а) при установці стелі з гіпсокартону, який вимагає остаточних косметичних робіт: шпаклівка + фарбування (обклеювання шпалерами або плитками);

   б) за допомогою штукатурок + косметичні роботи.

   При установці натяжної стелі ніяких попередніх робіт не потрібно !!

 1. Загальна вартість установки звичайної натяжної стелі дешевше від установки простої стелі з гіпсокартону
  • При установці натяжної стелі простої форми, його вартість для Вас буде нижче установки інших видів стельової обробки з якісних матеріалів, з урахуванням вирівнювання стелі

відгуки


  про компанію  

Сертифікати на продукцію

Як ми працюємо

Наші стелі екологічні і безпечні для здоров'я, не містять токсичних речовин і подразників. Вони не бояться механічних пошкоджень, не деформуються, не втрачають колір. Стійкі до вологи, конденсату і пару. Не вбирають запахів і не підтримують горіння. Якість продукції підтверджено сертифікатами пожежної та екологічної безпеки. Як наслідок, суттєво економить Ваші кошти.

Щодня до нас звертаються десятки клієнтів, які хочуть встановити натяжну стелю. Наші досвідчені і кваліфіковані фахівці завжди раді відповісти на питання, дати професійну консультацію, підібрати оптимальне рішення. Саме тому, наші клієнти завжди можуть розраховувати на високий сервіс і комплексну допомогу від компанії «Sufit».

контакти